Фестиваль науки в Університеті банківської справи

Цифровізація проникла у всі сфери нашого життя і цьогорічний Фестиваль науки в Університеті банківської справи проходив у дистанційній формі потужно і з гарними результатами.

Мета фестивалю – популяризація науки, залучення молоді до наукових досліджень, відчути як науковий пошук покращує якість життя, які перспективи він відчиняє сучасній людині. До участі у заходах запрошувалися відомі вчені, аспіранти, студенти, представники наукових установ та інші зацікавлені кола громадськості.

Протягом фестивалю в Університеті банківської справи були проведені всеукраїнські конкурси студентських наукових робіт з галузей та спеціальностей, кафедральні конкурси на кращу студентську наукову роботу, засідання студентських наукових клубів, круглі столи, наукові семінари, міжнародні науково-практичні конференції. Студентське наукове товариство університету завжди знаходиться на вістрі актуальних наукових дискусій, досягає високих результатів у навчанні і професійній підготовці до майбутнього життя.

Викладачі і студенти університету разом виборювали наші перемоги на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Зокрема, під керівництвом науково-педагогічних працівників 15 найкращих студентських наукових робіт зайняли призові місця у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 навчальному році.

14 травня розпочала роботу XI Міжнародна наукова конференція «Dependable systems, services and technologies – DeSSerT 2020» (Гарантоздатні (надійні та безпечні) системи, сервіси та технології), де Університет банківської справи є партнером спільно з університетами з України і Великобританії.

Протягом роботи заходу 15-16 травня 2020 року викладачі університету поринули у царину цифрової трансформації та кібербезпеки, виступили з науково-практичними доповідями на секціях, обмінялися із колегами своїм баченням подальших перспектив розвитку України і світу на цьому шляху.

15 травня в Інституті банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи» відбулася Х Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Проблеми забезпечення ефективного функціонування та стабільного розвитку економіки та банківської системи» приурочена до Дня банківського працівника.

Наукові заходи, що проведені у рамках Фестивалю науки в ДВНЗ «Університет банківської справи» у 2019/2020 н.р.