Доктор Вольфган Мюллер прочитав в Університеті банківської справи онлайн-лекцію з питань міжнародного податкового права

13 травня викладачі та студенти Університету банківської справи взяли участь у онлайн-лекції з питань міжнародного податкового права. Захід провів д-р Вольфган Мюллер у рамках розширення співпраці з європейськими науковцями та міжнародного співробітництва університету.

Лекція була проведена у режимі відеоконференцзв’язку на платформі Zoom з інститутами Києва, Харкова, Львова та Черкас.

Зокрема, д-р Вольфган Мюллер ознайомив присутніх про перспективи економічного співробітництва України та Німеччини в розрізі міжнародного податкового права та можливості трансформації податкової системи України для підвищення її ефективності. Також протягом лекції було здійснено порівняльний аналіз німецького та українського оподаткування.

У ході зустрічі д-р Вольфган Мюллер запропонував студентам та викладачам Університету банківської справи проведення сумісних он-лайн семінарів для обговорення актуальних питань сучасного оподаткування в малих групах.

Після участі у семінарах буде обрано 3-4 студенти, які зможуть поїхати до Німеччини для проходження практики у фірмах пана Мюллера, які розташовані в Мангейме й Нойштадте, Німеччина та отримувати стипендію. Головною умовою проходження такої практики буде вільне володіння англійською мовою та базове знання німецької мови. Оскільки останнім часом у Німеччині відчувається нестача кваліфікованих спеціалістів у т.ч. у сфері обліку, аудиту та оподаткування, така практика може перерости з часом у перспективу працевлаштування у Німеччині для студентів Університету банківської справи.

Довідка:

Д-р Вольфган Мюллер є керуючим партнером аудиторської компанії та трьох консалтингових фірм з оподаткування, що розташовані в Мангейме й Нойштадте, Німеччина. Він є магістром бізнес-адміністрування та доктором філософії, членом консультативної ради Палати аудиторів, заступником голови комітету з аудиту та фінансової звітності.