Представники Університету банківської справи обговорили процеси діджиталізації в фінансовій сфері

7 травня 2020 року студенти та аспіранти Університету банківської справи спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа і страхування» взяли участь  у онлайн-конференції на тему: «Цифровий виклик. Гроші вимагають інтелекту».

Учасники заходу обговорили наступні питання:

• ­ Ефективна віддалена робота (Cloud, CRM, ERP, Мережі, Security, Автоматизація)
  • ­ Закон про «SPLIT». Що зміниться на банківському, страховому, небанківському фінансовому ринках України в умовах карантину.

У конференції взяли участь експерти, аналітики, члени Міжнародного Фінансового Клубу «БАНКИРЪ, представники Національного банку України, Української асоціації Фінтех і інноваційних компаній, Всеукраїнської Асоціації Кредитних спілок (ВАКС), Української асоціації платіжних систем (УАПС), Незалежної асоціацією банків України (НАБУ), Ліги Страхових Організацій України (ЛСОУ), Нацкомфінпослуг, Української Федерації Убезпечення (УФУ), Моторно (транспортно) страхового бюро України (МТСБУ), Українського товариства фінансових аналітиків (УТФА).

Організатор заходу – Міжнародний Фінансовий Клуб «БАНКИРЪ за підтримки Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України