Університет банківської справи у 30 найкращих вищих навчальних закладів України за найбільшим балом ЗНО на бюджет у 2019 році

Інформаційною системою «Вступ. ОСВІТА.UA» складено рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів, яких у 2019 році зараховано до вишів за бюджетною формою навчання.

 

Університет банківської справи посів 22 місце, випередивши такі впливові заклади вищої освіти, як Харківський інститут фінансів Київського національного торговельно-економічного університету, Івано-Франківський національний медичний університет, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та інші.

При ранжируванні враховується наступні показники, а саме: середній бал ЗНО на бюджет, середній бал атестата за бюджет та зараховано на бюджет.

Показники УБС: середній бал ЗНО на бюджет – 175,15 бали, середній бал атестата за бюджет –10,31 бали, зараховано на бюджет – 9 осіб.

Середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання розрахований серед усіх осіб, які зараховані на навчання за кошти державного бюджету на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.