У Києві зустрілися з представниками Познанської Політехніки

Представники Університету банківської справи зустрілися з деканом факультету інженерного менеджменту професором д-ром хаб. інж. Магдаленою Вирвіцкою, завідувачем кафедри економіки підприємства, інвестування та страхування, заступником директора Інституту логістики Познанської Політехніки (м. Познань, Польща) професором д-ром хаб. Мареком Щепанські.

У ході зустрічі обговорили питання подальшої співпраці між університетами у сфері освіти та науки, академічної мобільності науково-педагогічних працівників, студентів, аспірантів та докторантів, проведення спільних наукових заходів, публікацій наукових статей у фахових виданнях.

Також представники Познанської Політехніки ознайомилися з культурою та традиціями українського народу. Зокрема, відвідали культурно-духовний захід на базі Київської трьохсвятительської духовної семінарії (УГКЦ). Вони були присутні на передачі обов`язків Координатора ГС «Асоціація земляцьких організацій» «Рада земляцтв областей та регіонів України»» від ГО «Земляцтво «Хмельниччина»» до МГО «Земляцтво житомирян», яка відбулася у Національній спілці письменників України.